top of page
  • תמונת הסופר/תהמומחים של ביקליר

איך #3 לוחות שולחניים מחיקים יוצרים 3 פתרונות לעבודה מהבית ומהמשרד?

היו מוכנים בכל פעם שההשראה מגיעה. הייחוד של סדרת הלוחות השולחניים, שהם מוכנים, "ללכוד את ההשראות" שלכם 24/7. הלוחות השולחניים מתאימים לחיים המודרניים התזזיתיים שאין תמיד סביבת עבודה קבועה, אבל תמיד יש צורך לתפוס את הרעיונות והתכנונים שלא יחמקו.

כולנו מכירים את הלוחות המחיקים הקבועים והניידים, לחדרי ישיבות, אך הלוחות השולחניים הם לוחות מחיקים אישיים שמשמשים ככלי עבודה במשרד ובבית. היום כשסביבת העבודה משתנה, אנו נדרשים לחסוך בשטח ולמקסם את החלל, הלוחות השולחניים הופכים ליתרון פונקציונאלי ועיצובי.

בואו תגלו את יתרונות הלוחות המחיקים השולחניים, ותבחרו את הלוח שמתאים לצרכים שלכם.


#1 הלוח המחיק השולחני שעומד ושוכב

הלוח המחיק השולחני שעומד ושוכב, דומה למה שמקובל להגדיר "לוח קשיח" או "תיק מהנדס" (חבל שלא חשבו גם על תיק למהנדסת). זהו בעצם לוח מחיק נייד וניסע שאפשר להכניס לתיק (קצת יותר גדול מ- A4) ללכת לכל סביבת עבודה, האב (Hub), וויי-וורק (WeWork), בית קפה או לפארק, וכך מייד המרחב יהפוך לחלל עבודה מאורגן ופרודוקטיבי.

הלוח המחיק השולחני יכול גם לשמש בחדר העבודה בבית או במשרד. שמענו גם על מקרים שהילדים חטפו להורים את הלוח המחיק כדי לצייר, לשחק וללמוד. תתפלאו ההורים הסכימו, העיקר שהילדים יהיו עסוקים ולא במסכים (בקורונה).

כשתכירו את ה"מיני אורגינטור" (הארגונית הניידת), יש סכנה אחת שתמכרו, ותכניסו אותו דרך קבע לתיק יחד עם המחשב הנייד והפנקס. יש כאלה שלא מתחילים יום עבודה בלעדיו, אחרת המחשבות פשוט מתפזרות.


> הלוח מתקבל עם קליפס לטוש צבעוני מחיק. הקליפס גם מאפשר לחבר נירות ללוח. הלוח המחיק השולחני מגיע גם עם ספוג למחיקה ועם שני מגנטים מעולים ושימושיים.


*תכונות: כתיבה, מחיקה מלאה ומגנט; צבע לבן; גודל 32/27 ס"מ; זכוכית מחוסמת אקסטרה-קליר (Extra Clear).


לוח שולחני עומד ושוכב לוח מחיק לוח מגנטי לוח זכוכית
לוח שולחני עומד ושוכב - כלי לעבודה מהבית, מהמשרד ומכל מקום

#2 לוח מחיק שולחני עומד – מחיצה ארגונית

זהו לוח מחיק שמרחיב את גבולות הרב תכליתיות! בנוסף ליכולות "הרגילות" של לוח מחיק מגנטי מזכוכית, ללוח זה יתרון מבחינה הנדסית – יש לו שני מנחים:

  • הלוח יכול להיות ניצב ולשמש כמחיצה, ככלי דינאמי לארגון סביבת עבודה מודרנית ולניצול יעיל של חלל העבודה והלמידה.

  • במקרה הצורך, תוכלו לשלוף את הלוח המחיק מהמגש ומייד הוא יהפוך למשטח עבודה מחיק. מנח זה מתאים לסרטוטים, תרשימי זרימה, כתיבה של שלבי הפרוייקט ואפילו לתכנון ראשוני של סקיצות ואפיונים.

הלוח המחיק דו-צדדי עומד - הוא שימושי בחדרי עבודה קטנים ומאורגנים, בחללי עבודה משותפים (וויי-וורק WeWork), האב (Hub) ובאופן ספייס (Open Space). הלוח המחיק השולחי מתאים לסביבות עבודה משתנות, המצריכות חיסכון במקום. הלוח מספק את כל יתרונות הלוח המחיק המגנטי מזכוכית בנוסף לאפשרויות לעיצוב החלל בצורה דינאמית, ומותאמת לשינויים תדירים. הלוח מאפשר גם קצת פרטיות וניצול יעיל של החלל.


> הלוח המחיק השולחני מתקבל עם שני מגנטים חזקים ושימושיים, ספוג ומגש דו-צדדי נוח לטושים ולמיקום הלוח. אין צורך בהתקנה, ניתן להכניס בקלות ובמהירות את הלוח הדו-צדדי למעמד הטושים שמונח על השולחן. אגב, הלוח גם יכול לשמש מעין מחיצה בימי הקורונה.


* תכונות: לוח מחיק, מגנטי ומעוצב דו-צדדי; צבע לבן; מידות 60*45; ללא מסגרת; זכוכית מחוסמת אקסטרה-קליר (Extra Clear).#3 קלמר שולחני לוח מחיק

קלמר שולחני משולב - לוח מחיק עם ארגונית (הארגונית הניידת, שם זמני) הוא פתרון מיוחד, המשלב את יתרון המחיקה המושלמת של לוחות הזכוכית, יחד עם הפונקציונאליות של שטח אחסון לציוד משרדי. הקלמר הוא כמו מגרה עם חלוקות, שמאפשרת לשמור ולארגן פתקים, טושים ואביזרים שימושיים שנרצה לשלוף. הקלמר שימושי למבוגרים במשרד ובבית. הקלמר השולחני גם מאוד עוזר לילדים עם קשיי התארגנות, לסדר את שולחן הלימודים ולמצוא את הציוד לבית הספר. האביזרים מסודרים בחלוקות ומוצגים מתחת למכסה הלוח המחיק, וכך עוזרים לילדים להתארגן.


* תכונות: לוח מחיק למחיקה מלאה כולל מגרה; הקלמר לא מגנטי; צבעים לבן, סגלגל ואפור; מידות 45*20; זכוכית מחוסמת אקסטרה-קליר (Extra Clear).
המשותף לכל הלוחות המחיקים השולחניים – עיצוב שימושיות ואיכות

סדרת הלוחות המחיקים השולחניים "לוכדי ההשראות", משקפים גישה חדשה בעיצוב ובפונקציונאליות.

  • הלוחות מונחים על השולחן, ללא צורך בהתקנה וניתן בקלות להעביר אותם ממקום למקום בהתאם לצרכים המשתנים בעולם העבודה והלמידה.

  • לכל הלוחות השולחניים מראה מעוצב, נקי ויוקרתי המשתלב בטרנד העדכני בעיצוב פנים של שימוש בזכוכית כחומר טבעי ואלגנטי.

  • כל לוחות הזכוכית של ביקליר (Bclear), מיוצרים מזכוכית אקסטרה-קליר (Extra Clear), שלא משאירה סימני מחיקה וכתמי צבע ונשארת בוהקת לעשרות ושנים. הלוחות מיוצרים מזכוכית מחוסמת בטיחותית.


>> לקטלוג הלוחות Bclear

 

Kommentit


bottom of page