4 סוגי לוחות מחיקים לחללי עבודה משותפים

חלל עבודה משותפים הפכו בשנים האחרונות לתרבות עבודה חדשה ואפשר בהחלט להבין למה. אי אפשר להכחיש שמדובר בתצורת עבודה מודרנית ונוסחה מעולה לפרילנסרים, יזמים ואפילו לחברות קטנות. כולם זה אחר זה מחפשים לשכור משרד במחיר לואו-קוסט הכולל תשלום חודשי קבוע ללא הפתעות. העיצובים של חללים אלה בהחלט מפתיעים את הדמיון ובעיקר חדרי הישיבות בהם מבלים דיירי המתחם לא מעט.


אז בואו נראה אילו לוחות מחיקים ניתן לשלב בחללי עבודה משותפים?


לוח מחיק צבעוני במקום לוח הודעות

בחללי עבודה החדשניים, עובדים עשרות ואולי גם מאות עובדים, ולכם יש צורך בלוח מודעות על מנת לעדכן אותם על אירועים שונים כמו סדנאות, הפי האוור, מבצעים ועדכונים שונים. תליית לוח מחיק מזכוכית בכניסה למתחם יכול להיות פונקציונלי ואפילו לשדרג את הנראות של המקום. אם תרצו לוח מגניב באווירה האופיינית לחללים אלה, תוכלו לבחור בלוח זכוכית שחור עליו ניתן לכתוב עם טושים צבעוניים.

מותג בי-קליר מציע סוגים שונים של לוחות מחיקים המתאימים לכניסה לחללי עבודה משותפים החל מלוחות שקופים, שחורים, לבנים ובצבעי פסטל. את הלוחות ניתן להתקין בהתקנה נסתרת למראה מינימליסטי או התקנה גלויה – מה שתבחרו.


לוח פליפצ'ארט ולוח מחיק נייד – הכי פרקטי שיש!

בחללי עבודה משותפים גמישות היא חלק מהחבילה, ולכן לוחות מחיקים ניידים בהחלט ישמשו את דיירי המתחם במשרד ובשטח. את הלוחות הניידים ניתן להזיז בקלות ממשרד למשרד או מחדר ישיבות אחד לשני, וכך ליהנות מגמישות בלתי מתפשרת. אגב, לוחות ניידים נהדרים למקומות בהם לא ניתן לתלות לוח מחיק גדול, כמו במשרדים עם קירות זכוכית האופייניים לחללי עבודה משותפים.

תוכלו לבחור בין לוח הפליפצ'ארט המגיע כלוח עם רגליים או גלגלים מתאימים לשימושים רבים כמו- לכתוב, למחוק, למגנט ואפילו לכתוב על דף (גליון הפליפצ'ארט). הלוחות מגיעים במגוון גדלים ואפילו תוכלו למצוא לוח מחיק נייד דו צדדי המאפשר לכתוב בשני הצדדים בנוחות מושלמת.


לוח מחיק מעוצב בגימור מעוגל לחדר הישיבות

העיצוב המעוגל והאלגנטי של לוחות המחיקים של מותג בי-קליר, הופך אותם לפריט חובה בכל חדר ישיבות מעוצב בחללי עבודה משותפים. הלוחות מגיעים בגדלים שונים לבחירה כמו גודל סטנדרטי 85/85 ס"מ, לוחות במידות של 90/120 ס"מ, ולוחות מחיקים מעוצבים וגדולים המשתרעים על פני 100/150 ס"מ. מעבר לכך, הם עמידים מאוד ומגיעים בגימור מרהיב מגנטיים לחלוטין (ניתן גם לרכוש אביזרים נוספים להשלמה).


לוח תכנון חודשי מחיק ומגנטי מזכוכית

אם תרצו לשדרג את המשרדים בחללי העבודה המשותפים, תוכלו לתלות בכל חדר לוח תכנון חודשי המסייע לעובדים לתכנן את החודש. הלוח מגיע בגוון צבעוני או בגוון לבן. על הלוח משורטטים ריבועים וניתן למלא בהם את התכנון החודשי. אופציה נוספת של לוחות אלה היא לתלייה בלאונג' כלוח מודעות ותכנון של אירועי החודש בחלל העבודה.